author Call Us +90‌‌ 4445394

Compare Listings

کوزا پارک

Description

مجموعه کوزا پارک که در منطقه اسن‌یورت واقع در بخش اروپایی استانبول بنا شده، پروژه‌ای فراتر از یک مجتمع مسکونی عادی ست. دریاچه مصنوعی، فروشگاه‌های متعدد، پارک و فضای سبز، مسیر حرفه‌ای پیاده‌روی، رستوران‌ها و کافه‌ها و بالاخره معماری خاص واحدهای مسکونی در کوزاپارک به صورتی است که فضایی نظیر یه تعطیلات همیشگی را برای ساکنانش فراهم می‌کند. معماری متنوع برج های چهل طبقه کوزاپارک، انتخاب های متنوعی از واحدهای یک خوابه تا آپارتمان های بزرگ پنج خوابه با متراژ پنجاه و چهار تا سیصدو هفتاد و سه متر مربع، پیش روی شما می گذارد.

کوزاپارک در زمینی به مساحت دویست هزار متر مربع بنا شده  و هفت برج مسکونی آن را فضای سبزی به وسعت هفتاد درصد سطح کل پروژه در بر گرفته است. کوزاپارک تنها پروژه ایست که یک دریاچه مصنوعی عظیم با قابلیت شنا و البته قایق سواری  را در خود جای داده است. هر کدام از بلوک‌های این مجموعه، صاحب یک اسکله اختصاصی برای دسترسی به این دریاچه هستند. این پروژه در کنار سالن های بدنسازی مدرن زمین والیبال و زمین بسکتبال، صاحب بزرگ ترین آکادمی تنیس دنیا با شصت و سه و زمین تنیس است.

کوزاپارک طیف وسیعی از رستوران‌های مختلف با آشپزخانه‌ای محلی و بین المللی برای ذائقه های مختلف را در خود دارد. همچنین، صد و بیست و پنج فروشگاه تعبیه شده در این مجموعه می تواند همه نیازهای یک خانواده را برآورده کند. همچنین یکی از شعب سوئیس هتل، از معتبرترین هتل های زنجیره ای بین المللی در این مجموعه ساخته شده است.

چهار و نیم کیلومتر مسیر حرفه ای پیاده روی که در اطراف دریاچه عظیم این مجموعه ساخته شده، از یک طرف با آب و از طرف دیگر با گل های مگنولیا و درختان بلوط احاطه شده تا بتواند تجربه زندگی کاملا بی دغدغه و فارغ از هیاهوی شهری را  برای ساکنانش فراهم کند.

Address

  • City: Istanbul
  • Country: Turkey

No Review ( 0 out of 5 )

Write a Review

Login for Review
Iran